o nás


Vize

Chceme zlepšit uživatelské prostředí jednotlivcům i firmám. Tvoříme moderní weby s kreativními prvky. Využíváme 20 let zkušeností. Patříme k průkopníkům ve vývoji digitálních knihoven pro firmy, školy, úřady i jednotlivce. 

Poslání

Pomáháme vylepšit weby, aplikace a jejich používání, jak z hlediska obsluhy tak uživatele. Vyvíjíme moderní přístupy ke e-knihám a k on-line vzdělání. V našich elektronických knihovnách mohou uživatelé najít knihy, audioknihy, učebnice, pracovní listy, návody, obrázky, manuály, obrázky a různé další užitečné materiály.

Historie

Firmu WEBALL s.r.o založil v polovině roku 2000 pan Petr Kliment, který je také dosud jejím 100% vlastníkem.  Od samého začátku se věnujeme tvorbě a správě internetových stránek.  Vedle tvorby internetových stránek se věnujeme také provozu vlastních projektů. Mezi nejvýznamnější projekty patří projekt eKNIHOVNA.cz. Vyvinuli jsme mnoho unikátních nástrojů, které využívají jednotliví uživatelé, ale také instituce a firmy z celé České republiky. Mezi naše tradiční projekty patří personální weby Artaktivni-prace.cz a Programuj.cz, k těm novějším pak patří vzdělávací web Skola-investora.cz. 

Hlavní moduly eKnihovny:

- osobní eknihovna
- školní eknihovna 
- obecní a městská eknihovna
- firemní eknihovna 
- redakční systém WEBALL

Vzdělávání

Od roku 2015 se nabízíme vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti - nabídku našich kurzů a školení najdete na stránce Škola-investora.cz. Věnujeme se především vzdělávání v oblasti využívání digitálních způsobů výuky a zvyšování finanční gramotnosti. Vzdělávací kurzy připravuje s maximálním důrazem na spokojenost našich zákazníků.

Kontaktní osoby


Petr Kliment

jednatel

tel: 737 552 553
e-mail: kliment@weball.cz 

Vendula Kavalcová

eKnihovna

tel: 735 000 097
e-mail: info@eknihovna.cz 

Jana Fringilová

 Atraktivní práce

tel: 601 563 888
e-mail: operator@atraktivniprace.cz

Tomáš

technická podpora Atraktivní práce

it@weball.cz

Jirka

technická podpora eKnihovna

it@eknihovna.cz

Oliver

SEO

ok@weball.cz