o nás


Vize

Chceme zlepšit uživatelské prostředí jednotlivcům i firmám. Tvoříme moderní weby s kreativními prvky. Využíváme 20 let zkušeností. Patříme k průkopníkům ve vývoji digitálních knihoven pro firmy, školy, úřady i jednotlivce. 

Poslání

Pomáháme vylepšit weby, aplikace a jejich používání, jak z hlediska obsluhy tak uživatele. Vyvíjíme moderní přístupy ke e-knihám a k on-line vzdělání. V našich elektronických knihovnách mohou uživatelé najít knihy, audioknihy, učebnice, pracovní listy, návody, obrázky, manuály, obrázky a různé další užitečné materiály.

Historie

Firmu WEBALL s.r.o založil v polovině roku 2000 současný jednatel a vlastník pan Petr Kliment. Od samého začátku se věnujeme tvorbě a správě internetových stránek a aplikací.  Vedle tvorby internetových stránek na zakázku se věnujeme provozu a vývoji vlastních projektů. Mezi nejvýznamnější projekty patří eKNIHOVNA.cz V rámci eKnihovny jsme vyvinuli mnoho užitečných nástrojů, které využívají desetitisíce čtenářů a studentů z celé České republiky.

 Mezi naše tradiční projekty dále patří personální weby Artaktivni-prace.cz a Programuj.cz. Nejnovější pak vzdělávací web Skola-investora.cz a zájmový web Pivovar.cz 

Hlavní moduly eKnihovny:

- osobní eknihovna
- školní eknihovna 
- obecní a městská eknihovna
- firemní eknihovna 
- redakční systém WEBALL

Vzdělávání

Od roku 2015 se nabízíme vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti - nabídku našich kurzů a školení najdete na stránce Škola-investora.cz. Věnujeme se především vzdělávání v oblasti využívání digitálních způsobů výuky a zvyšování finanční gramotnosti. Vzdělávací kurzy připravuje s maximálním důrazem na spokojenost našich zákazníků.

Kontaktní osoby


Petr Kliment

jednatel

tel: 737 552 553
e-mail: kliment@weball.cz 

Vendula Kavalcová

šéfredaktorka

tel: 735 000 097
e-mail: info@eknihovna.cz 

Jana Fringilová

 inzerce

tel: 601 563 888
e-mail: operator@atraktivniprace.cz

Technická podpora

Tomáš

technická podpora Atraktivní práce

it@weball.cz

Honza

technická podpora eKnihovna.cz

it@eknihovna.cz

Oliver

SEO

ok@weball.cz